Skalibruj lub napraw swój alkomat
Zapewniamy obsługę gwarancyjną i posprzedażową wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy autoryzowanym serwisem m.in. takich marek jak: BACscan®, Dräger, Alcovisor®, alkoSure®, AlcoFind®, AlcoAlert®,  AlcoSafe®, ACS.

Nasze zaplecze serwisowe wyposażone jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i komputerowy. Posiadamy licencjonowane oprogramowanie wymagane do napraw analizatorów wydechu. Kalibrację alkomatów przeprowadzamy w naszym laboratorium z wykorzystaniem certyfikowanych wzorców odniesienia. Pracujemy w oparciu o symulatory wydechu renomowanej, amerykańskiej firmy Guth Laboratories, Inc. oraz znanej europejskiej marki Dräger.

Pracownicy działu serwisowego posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia uzyskane podczas szkoleń oraz szeroką wiedzę praktyczną, dzięki czemu są w stanie szybko zidentyfikować problem i naprawić większość alkomatów dostępnych na rynku.

Chcesz oddać alkomat do naprawy lub kalibracji?
Zachęcamy do wypełniania Formularza serwisowego dostępnego poniżej, dzięki któremu szybko i wygodnie zgłosisz nam taką usługę.

Co powinienem odesłać?
W przypadku kalibracji / naprawy prosimy odesłać sam alkomat bez akcesoriów. Nie ma potrzeby wysyłania np. ustników, baterii, pokrowca. Prosimy o dołączenie do przesyłki karty gwarancyjnej, kopii dowodu zakupu urządzenia oraz danych kontaktowych.

Gdzie odesłać alkomat?
AISKO - Serwis
ul. Aksamitna 4
02-287 Warszawa

Tel. 22 852 23 98 e-mail: serwis@aisko.pl

Chcesz odesłać alkomat do kalibracji za DARMO?

Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej wysyłki alkomatu, przejdź do postrony „Darmowy odbiór/nadanie alkomatu” gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje jak to zrobić.

UWAGA!  „Wysyłka za DARMO” nie dotyczy alkomatów przesyłanych na darmową kalibrację w ramach programu „12 / 24 miesiące darmowych kalibracji”.

Formularz serwisowy