Twój alkomat wymaga kalibracji? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Złóż zlecenie za pośrednictwem poniższego formularza, a kurier odbierze od Ciebie alkomat za darmo lub będziesz mógł bezpłatnie nadać do nas paczkę korzystając z tysięcy automatów Paczkomat® InPost!*

Po wypełnieniu formularza w przypadku wybrania opcji „Kurier” skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów odbioru urządzenia, a w przypadku opcji „Paczkomat® InPost” wygenerujemy i wyślemy kod dzięki któremu będzie można bezpłatnie nadać do nas paczkę korzystając z tysięcy automatów Paczkomat® InPost.

Po wykonaniu usługi serwisowej alkomat zostanie odesłany na podany w formularzu adres zwrotny. Jeżeli adres zwrotny jest inny niż adres siedziby zgłaszającego prosimy o wpisanie go w polu Uwagi.  

Koszt kalibracji i odesłania alkomatu ponosi Klient. Informację o kosztach odesłania urządzenia (nie dotyczy napraw gwarancyjnych) znajdują się w dziale „Dostawa i płatności”.

* Nie dotyczy alkomatów przesyłanych na darmową kalibrację w ramach programu „Darmowa Kalibracja 12 / 24”.

Uwaga! Z opcji „Darmowy odbiór / nadanie alkomatu” można skorzystać, również przy innych zgłoszeniach lub zgłoszeniach dotyczących alkomatów objętych Programem „Darmowa Kalibracja 12 / 24”. W takim przypadku do wykonanej usługi zostanie doliczona zryczałtowana opłata w wysokości 16,00 zł brutto.

 

Wypełnij formularz: