Chcesz oddać alkomat do naprawy lub kalibracji?

Zachęcamy do wypełniania Formularza serwisowego dostępnego poniżej, dzięki któremu szybko i wygodnie zgłosisz nam taką usługę.

Co powinienem odesłać?

W przypadku kalibracji / naprawy prosimy odesłać sam alkomat bez akcesoriów.  Nie ma potrzeby wysyłania np. ustników, baterii, pokrowca.

Prosimy o dołączenie do przesyłki karty gwarancyjnej, kopii dowodu zakupu urządzenia oraz danych kontaktowych.

Gdzie odesłać alkomat?

AISKO - Serwis

ul. Aksamitna 4., 02-287 Warszawa.

Tel. 22 666 37 27 e-mail: serwis@aisko.pl

A może chcesz odesłać alkomat do kalibracji za DARMO?

Zachęcamy do skorzystania opcji „Wysyłki za DARMO” alkomatu do naszego serwisu.

Podczas wypełniania formularza serwisowego należy w polu uwagi wpisać adnotację - WYSYŁKA ZA DARMO.

Następnie po przesłaniu do nas wypełnionego formularza zostanie wygenerowany kod, dzięki któremu będzie można nadać do nas paczkę za DARMO, korzystając z tysięcy automatów Paczkomat® InPost na terenie całego kraju.

UWAGA: Opcja „Wysyłka za DARMO” nie dotyczy alkomatów przesyłanych na darmową kalibrację w ramach programu „12 lub 24 miesiące darmowych kalibracji”.

Z opcji „Wysyłka za DARMO” można skorzystać, również przy innych zgłoszeniach, jednak w takim przypadku do wykonanej usługi zostanie doliczona opłata w wysokości 16,00 zł brutto.

Po wykonaniu usługi serwisowej alkomat zostanie odesłany na podany w formularzu adres zwrotny. Jeżeli adres zwrotny jest inny niż adres siedziby zgłaszającego prosimy o wpisanie go w polu Uwagi.  

Informację o kosztach odesłania urządzenia (nie dotyczy napraw gwarancyjnych) znajdują się w dziale „Dostawa i płatności”.

Formularz serwisowy

Serwis korzysta z plików cookies ułatwiających obsługę sklepu. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.