Ustnik uniwersalny typu ADC - 10 szt.

Ustnik uniwersalny typu ADC - 10 szt.

UST-ADC10
Dostępny
10,90 zł
Brutto

10 szt pojedynczo pakowanych, uniwersalnych ustników pasujących do większości alkomatów serii AL, DA, CA, Sentech, BACscan, Datech, AlcoVisor, AlcoFind, AlcoDigital, AlcoScent, Promiler.

Nadają się do ponownego użytku po myciu - dezynfekcji.

Polecane głównie do wykorzystania indywidualnego lub dla firm jako ustniki jednorazowe.

Opakowanie jaki i sam ustnik zostały wykonane z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Dostępny w dużej ilości

Dostawa już od 18.00 zł | Darmowa dostawa powyżej 100 zł

Zakupy bez ryzyka | Masz 14 dni na zwrot

Masz pytania? | Infolinia - 22 666 37 27

.

Pojedynczo pakowane, uniwersalne ustniki pasujące do większości alkomatów serii AL, DA, CA, Sentech, BACscan, Datech, AlcoVisor, AlcoFind, AlcoDigital, AlcoScent, Promiler.

Nadają się do ponownego użytku po myciu - dezynfekcji. Opakowanie, jak i sam ustnik zostały wykonane z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Specjalna konstrukcja ustnika umożliwia dopasowanie do znacznej większości dostępnych na rynku alkomatów. Ustnik posiada dwa końce o odmiennym wyprofilowaniu oraz średnicy.

1) Włóż jeden z końców ustnika do gniazda ustnika w swoim alkomacie.
2) Ustnik należy zamontować stabilnie oraz z wyczuciem.
3) Jeśli pierwotnie wybrana końcówka nie pasuje, nie należy wypychać ustnika „na siłę”. Może to spowodować uszkodzenie gniazda ustnika w alkomacie.
4) W takim przypadku należy przekręcić ustnik o 180° w poziomie i spróbować zamontować go w urządzeniu drugim końcem.

ZASTOSOWANIE
Polecane głównie do wykorzystania indywidualnego lub dla firm jako ustniki jednorazowe.

W przypadku braku pewności co do kompatybilności ustnika prosimy o kontakt z Obsługą Klienta.

BACscan F-50 BACscan F-50 2
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-50

BACscan
AL-BSC-F50
10 Opinie
Dostępny w dużej ilości
339,00 zł
Alkomat BACscan® F-50 jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem do kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Został wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor, który gwarantuje precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów dla całego zakresu pomiarowego. Dokładność wskazań została potwierdzona przez niezależne laboratorium posiadające...
BACscan F-30 BACscan F-30 2
  • Obniżka / -40%
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-30

BACscan
AL-BSC-F30
17 Opinie
Dostępny w dużej ilości
261,00 zł 435,00 zł
Pozostało
BACscan® F-30 jest wysokiej klasy analizatorem elektrochemicznym gwarantującym precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów. Alkomat posiada wbudowany czujnik przepływu powietrza, system zabezpieczający komórkę pomiarową przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, licznik wykonanych pomiarów oraz funkcję przypominającą o konieczności...
BACscan F-40 BACscan F-40 2
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-40

BACscan
AL-BSC-F40
6 Opinie
Dostępny w dużej ilości
305,00 zł
Model F40 to połączenie eleganckiego wzornictwa i nowoczesnej technologii pomiarowej opartej na platynowym, elektrochemicznym ogniwie, które reaguje wyłącznie w przypadku wykrycia alkoholu etylowego. Wyniki pomiaru są wyświetlane w zakresie od 0.00 do 4.00‰, z rozdzielczością do dwóch miejsc po przecinku. Sygnalizacja alarmowa informuje użytkownika o...
BACscan F-45 Comfort BACscan F-45 Comfort 2
  • Obniżka / -24%
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-45 Comfort

BACscan
AL-BSC-F45C
7 Opinie
Dostępny w dużej ilości
294,88 zł 388,00 zł
Pozostało
Model F45 Comfort to wysokiej klasy alkomat bazujący na platynowym, sensorze elektrochemicznym. Charakteryzują go niewielkie wymiary oraz sensor reagujący tylko na alkohol etylowy, dzięki czemu nie ma możliwości zafałszowania wyników przez inne czynniki lub substancje. Wyniki wyświetlane są na dwukolorowym, podświetlanym ekranie LCD, w zakresie od 0.00...
BACscan F-60 BACscan F-60 2
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-60

BACscan
AL-BSC-F60
7 Opinie
Dostępny w dużej ilości
365,00 zł
Model F60 to najnowszy produkt z linii alkomatów elektrochemicznych BACscan®. Bazuje na platynowym sensorze nowego typu, który reaguje wyłącznie na alkohol etylowy, dzięki czemu precyzyjnie określa zawartość alkoholu w pobranej próbce.
Alkomat Alcovisor Satellite Alkomat Alcovisor Satellite 2
Brak w magazynie
Alkomaty

Alkomat Alcovisor Satellite

Alcovisor
AL-C4-SATE
4 Opinie
Dostępny na zamówienie
725,00 zł
Alkomat AlcoVisor® Satellite jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. W urządzeniu jako komórka pomiarowa zastosowany został wysokiej klasy sensor elektrochemiczny, renomowanego europejskiego producenta. Wyniki wyświetlane są w zakresie od 0.000 do 4.000‰ z...
AlcoFind Elite AlcoFind Elite 2
Dostępny
Alkomaty

AlcoFind Elite

AlcoFind
AL-DAT-AFE
5 Opinie
Dostępny w dużej ilości
369,00 zł
Alkomat AlcoFind® Elite jest najnowszym produktem z oferty firmy DATECH. W urządzeniu jako komórka pomiarowa zastosowany został wysokiej klasy elektrochemiczny sensor, który gwarantuje precyzyjne wyniki pomiarów dla całego zakresu pomiarowego.
CA 9000 Professional SG CA 9000 Professional SG 2
  • Obniżka / -27%
Dostępny
Alkomaty

CA 9000 Professional SG

Aisko
AL-CAO-CA9000PSG
9 Opinie
Dostępny w dużej ilości
328,50 zł 450,00 zł
Pozostało
Alkomat CA9000® Professional to połączenie eleganckiego wzornictwa i nowoczesnej technologii pomiarowej opartej na elektrochemicznym ogniwie. Jest liderem w klasie alkomatów elektrochemicznych nie tylko ze względu na niezwykłą dbałość o detale podkreślające jakość wykonania, ale przede wszystkim wysoką dokładność i powtarzalność pomiarów.
BACscan F-55 BACscan F-55 2
  • Obniżka / -10%
Dostępny
Alkomaty

BACscan F-55

BACscan
AL-BSC-F55
9 Opinie
Dostępny w dużej ilości
382,50 zł 425,00 zł
Pozostało
Alkomat BACscan® F55 to połączenie eleganckiego wzornictwa oraz nowoczesnej technologii pomiarowej opartej na sensorze elektrochemicznym. Alkomat charakteryzuje się wysoką dokładności i powtarzalnością pomiarów. Wyniki wyświetlane są w promilach z rozdzielczością do setnych części. Urządzenie posiada sygnalizację optyczno-dźwiękową, która aktywuje się po...
BACscan F-65 BACscan F-65 2
Brak w magazynie
Alkomaty

BACscan F-65

BACscan
AL-BSC-F65
3 Opinie
Dostępny na zamówienie
299,00 zł
Alkomat BACscan® F65 to lider w klasie alkomatów służący do użytku osobistego oraz do kontroli trzeźwości pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Bazuje na wyjątkowo dokładnym i stabilnym czujniku elektrochemicznym renomowanego, brytyjskiego producenta. 

Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: