Miło nam poinformować, że marka BACscan® została pozytywnie zweryfikowana i wyróżniona tytułem Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma!

Wyróżnienie to jest przyznawane dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. Kapituła konkursu doceniła markę BACscan w kategorii Alkomaty.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program, którego celem jest wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w poszczególnych branżach. W ramach Programu już po raz trzynasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych marek. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych brandów i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów.

Wysoka jakość alkomatów BACscan, dokładność oraz prosty sposób użytkowania to zalety na które ankietowani wskazywali najczęściej.

Wynik badania potwierdził ugruntowaną pozycję marki oraz doskonałą jakość alkomatów BACscan. Podkreślana była też duża rozpoznawalność oraz zaufanie do marki.

Ten tytuł jest dla nas dużym wyróżnieniem i uznaniem dla naszej oferty produktowej. Dziękujemy!

Certyfikat dobra marka dla alkomatów BACscan

Serwis korzysta z plików cookies ułatwiających obsługę sklepu. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.